Tere tulemast uude elukeskkonda. Niidupargi elurajoon asub Räämal, vahetult Niidu parkmetsa kõrval. Lähimate aastate jooksul kerkib siia 6 energiasäästlikku A-energiaklassi kortermaja, kus uue kodu leiab omale kuni 160 Pärnu pere. Esimesed kodud Niidupargi elurajoonis saavad valmis juba 2022. a.

Niidupargi korterid on 1-4toalised, igal korteril on oma rõdu või terrass. Hubase kodusoojuse saamiseks on igas korteris vesipõrandaküte, soojustagastusega ventilatsioon ja kolmekordselt klaasitud aknad. Korterile lisaks on võimalus juurde soetada panipaik ja isiklik parkimiskoht.

Elurajooni keskpunktiks saab majade keskele rajatav roheline õueala, kuhu tulevad istumiskohad, mänguväljakud ja puhkealad. Lähedal on koolid, lasteaiad, mitmed suured tööandjad ja bussipeatus, kust on hea ühendus Pärnu kesklinnaga. Jalutuskäigu kaugusel asub Pärnu jõe äärne Jüri Jaansoni rada, kus on mõnus joosta ja tervisekõndi teha.

Niidupargi majadele ja parkimisaladele paigaldatakse valvekaamerad. Välisukse fonolukk töötab interaktiivselt, edastades korteris asuvale displeile nii pilti kui ka heli. Fonolukku saab avada ka nutirakendusega. Parkimiskohtadele luuakse elektriautode laadimise valmidus. Samuti on hoolitsetud jalgrataste ja asjade hoiustamise eest.


Tule oma uut kodu vaatama!

Kodutunne aastast 1992