Foto Logoga3

Naudi päikest ning vaadet jõele ja kesklinna panoraamile!

Sinu uus kodu on särav täht Pärnu kinnisvarataevas.

Elurajoon asub otse Pärnu jõe ja Jaansoni terviseraja ääres kesklinnalähedases piirkonnas ja koosneb neljast uuest kortermajast.

Esimesena valmib elamu aadressil Rääma 15, kus kõigil korteritel on suur päikesepoolne terrass vaatega Pärnu jõe panoraamile ja kesklinnale. Igal korteril on oma saun ja privaatne panipaik. Lisaks on korteriomanikul võimalus kasutada alumisel korrusel asetsevat suurt kodust sauna jõepoole avaneva terrassiga. Korteritel on kaminavalmidus.

Elamu A-energiakass tagatakse energiatagastusega ventilatsioonisüsteemi, õhk-vesi küttelahenduse ning päikesepaneelide valmidusega. Iga korteri jaoks on parkimiskoht koos elektriautode laadimisjaamaga.

Elamuid ühendab ühtse pargina privaatne, aiaga ümbritsetud jõeäärne tagaaed, kus on elanike puhke- ning mänguala ja juurdepääs kaldal olevale terviserajale ja paadisillale.

2- ja 3-toalised kaasaegse arhitektuurikeelega ning väikeste kodukuludega korterid valmivad 2016.

Korterites on kogu ulatuses PÕRANDAKÜTE õhk-vesi kütte baasil. Innovaatilise uuendusena korteriturul on soojustagastusega kaasaegne ventilatsioonisüsteem, mis suunab ventilatsiooniga väljuva energia tagasi korteri kütmiseks ja aitab sedasi kokku hoida 10-30% energiast. Kõikidel korteritel on rõdu.  Turvalisusele aitab kaasa fono lukk sissepääsul ja sertifitseeritud sarilukustussüsteem.

HINNA SEES on kogu sanitaartehnika ning KÖÖGIMÖÖBEL koos pliidi, ahju, kraanikausi ja nõudepesumasinaga. Parkimine on elamu ees asuvas parklas. Kasutatavad tehnoloogiad, materjalid ja ehituskvaliteet annavad elamule A-klassi energiamärgise.

Tule oma tulevast kodu vaatama!

Kodutunne aastast 1992

Logo 700px