Sinu uus kodu looduslähedases Lõvi elurajoonis!

Lõvisaba tee kaksikelamud asuvad Pärnu linnapiirist 5 km Papsaares, esinduslikus Lõvi elamurajoonis. Esimesena valmib 2021. aasta suvel kaksikelamu aadressil Lõvisaba tee 6, seejärel Lõvisaba tee 8.

Elamus on kaks avarat peegelpildis asetsevat boksi. B-energiamärgisega elamul on kaks korrust ja madala kaldega viilkatus. Elamu I ja II korrusel on vesi-põrandaküte, kütteallikaks õhk-vesi soojuspump. Hea sisekliima tagab soojustagastusega ventilatsiooniagregaat.
Kinnistule sõidetakse mööda Lõvisaba tee 6 ja 8 kinnistute vahele rajatavat sissesõiduteed, mis on kahe kinnistu ühine tee. Kahe boksi terrasside vahelisele alale rajatakse igihaljas elupuuhekk.

Hoone välisviimistluses on kasutatud piirkonnale omaseid toone: põhimaht on valge, aksendiks väiksemad tumedad pinnad. Hoone fassaadi katab horisontaalse paigutusega naturaalvalget tooni hööveldatud laudis. Akendevahelistel pindadel on kasutatud sinakashalliks värvitud laudist.

Peasissepääsud on hoone põhjapoolsest küljest. Elamus on 5 tuba. Sisenedes avaneb esik, kust pääseb majandusruumi, garderoobi, vannituppa ja maja lõunapoolsesse külge jäävasse elutuba-kööki. Elutoast on pääs lõunasse avanevale terrassile.

Esikust viib trepp teisele korrusele, kus on magamistoad ja wc.

Panipaik on õuest eraldi sissepääsuga.

Boks 1 suletud netopind – 124 m2
Boks 2 suletud netopind – 124 m2

Kasutatavad tehnoloogiad, materjalid ja ehituskvaliteet annavad elamule B-klassi energiamärgise.

Tule oma tulevast kodu vaatama!

Kodutunne aastast 1992