Jõeranna villa on kodu, millest oled unistanud!

Jõgi ja jõerand-

-need on Pärnule igiomased väärtused, mida naudivad kõik pärnakad ja see on see, mille pärast Pärnusse ikka ja jälle tagasi tullakse.
Naudi jõge kogu oma mitmekesisuses nüüd oma uue kodu aknast!
Jõeranna villa asub vahetult Pärnu jõe vasakkaldal soodsaimas asukohas Pärnu kesklinna piiril, Jaansoni terviseraja ääres, jõest 15 m kaugusel, aadressil Väike-Jõe 12a.

Lähedal on kesklinn oma kaubanduskeskuste ja teenindusasutustega – ühesõnaga parim paik nii puhkuseks kui pereeluks.

Lähiümbuses on paljude roheliste aedadega eramud ja väiksemad korterelamud ehk tõeliselt idülliline aedlinn. Samas pääseb tänu heale liikluslahendusele ka kiiresti kesklinna.

7-korterilise elamu pikaajaline kulusäästlikkus tagatakse energiatagastusega ventilatsioonisüsteemi ja ökonoomse Fortumi kaugküttelahendusega põrandakütte baasil. Kasutatavad tehnoloogiad, materjalid ja ehituskvaliteet annavad elamule B-klassi

Elamu arhitektuuris on lähtutud piirkonnale iseloomulikest võtetest, et luua ümbritsevat keskkonda arvestav kaasaegse vormikeelega kodu. Elamu välisviimistluses domineerib puit – lihtsa profiiliga laudisega kaetud fassaadipinnad vahelduvad õhuliste puitprofiilidest žalusiidega ja ristkihtpuitpaneelidest seinaosadega. Rõdude piirded on klaasist. Elamu terrasside ja rõdude juurde on projekteeritud puitprofiilidest pergolad, mis aitavad elamut siduda krundi haljastusega.

Elamu maht on kahekorruseline tasakatusega hoone. Arhitektuurne maht on liigendatud, nii tekib piirkonnale omaste proportsioonidega hoone. Selline lähenemine võimaldab kujundada pigem villaliku hoone ja tervikliku kaasaegse arhitektuurikeelega elukeskkonna. Väike-Jõe tänava poole tekib avar siseõu, kus asuvad pääsud korteritesse ja avatud trepp teisele korrusele.

Korterite plaanilahenduses on lähtutud avatud ruumi printsiibist, kus elutuba, köögi ja söögitoa ning esiku tsoonid on liidetud ühtseks voolavaks ruumiks. Korterites on köögid kujundatud niššidena või eraldatavate tsoonidena. Duširuumid on projekteeritud avarad. Esikutesse on ette nähtud garderoobid. Kõikides korterites on panipaigaruumid. Esimese korruse korteritele on ette nähtud terrassid, teise korruse korteritele rõdud. Kõik korterid omavad vaadet

Elamul on oma privaatne haljastatud hoov koos parklaga.

Pärnule omase arhitektuurikeelega väikeste kodukuludega 2-3 toalised korterid on valminud aastal 2018.

Korterites on kogu ulatuses vesipõrandaküte. Innovaatilise uuendusena on soojustagastusega kaasaegne ventilatsioonisüsteem, mis suunab ventilatsiooniga väljuva energia tagasi korteri kütmiseks ja aitab sedasi kokku hoida 10-30% energiast.

Iga korteri koosseisus on panipaik ja oma parkimiskoht suletava väravaga hoovis.

Elamu krundi sügavuses on privaatne, aiaga ümbritsetud roheline hoov, kus on elanike parkimis-, puhke- ning mänguala.

KORTERI HINNA SEES on KÖÖGIMÖÖBEL koos pliidi, ahju, kraanikausi, külmiku ja nõudepesumasinaga ning stiilne sanitaartehnika.

Tule oma uut kodu vaatama!

Kodutunne aastast 1992