Rannakarbi Villa on kodu, millest oled unistanud!

Rand ja meri-

-need on Pärnule igiomased väärtused, mida naudivad kõik pärnakad ja see on see, mille pärast Pärnusse ikka ja jälle tagasi tullakse.
Naudi seda kõike nüüd oma uuest kodust!
Sinu uus kodu on särav täht Pärnu kinnisvararannas.

Rannakarbi villa asub soodsaimas asukohas Pärnu rannarajooni ja kesklinna piiril, keskrannast napi 700 m kaugusel, aadressil Aisa 4c. Siit on paras jalateekond nii kesklinna kui rannaliivale.

Lähedal on keskrand oma kuldsete liivadega, tervisekeskus Estonia, SPA-d ja veekeskused – ühesõnaga parim paik nii puhkuseks kui pereeluks.

Lähiümbuses on paljude roheliste aedadega eramud ja väiksemad korterelamud ehk tõeliselt idülliline aedlinn. Samas pääseb tänu heale liikluslahendusele ka kiiresti kesklinna.

8-korterilise elamu pikaajaline kulusäästlikkus tagatakse energiatagastusega ventilatsioonisüsteemi ja ökonoomse Fortumi kaugküttelahendusega põrandakütte baasil. Kasutatavad tehnoloogiad, materjalid ja ehituskvaliteet annavad elamule B-klassi energiamärgise.

Elamu paljudel korteritel on päikesepoolne rõdu ja/või oma saun. Elamul on oma privaatne haljastatud hoov, kus asub ka parkla.

Värskelt valminud väikeste kodukuludega 2-3 toalised korterid paiknevad mugavas, Pärnule omase klassikalise arhitektuurikeelega puitvoodriga kaasaegses elamus.

Korterites on kogu ulatuses vesi-PÕRANDAKÜTE. Innovaatilise uuendusena korteriturul on soojustagastusega kaasaegne ventilatsioonisüsteem, mis suunab ventilatsiooniga väljuva energia tagasi korteri kütmiseks ja aitab sedasi kokku hoida 10-30% energiast.

Turvalisusele aitab kaasa fono lukk sissepääsul ja sertifitseeritud sarilukustussüsteem.

Igal korteril on oma panipaik I korrusel ja oma parkimiskoht suletava väravaga hoovis.

Elamu taga on privaatne, aiaga ümbritsetud roheline hoov, kus on elanike parkimis-, puhke- ning mänguala.

KORTERI HINNA SEES on KÖÖGIMÖÖBEL koos pliidi, ahju, kraanikausi ja nõudepesumasinaga ning sanitaartehnika.

Tule oma uut kodu vaatama!

Kodutunne aastast 1992