Meri ja rand-

-need on Pärnule igiomased väärtused, mida naudivad kõik pärnakad ja see on see, mille pärast Pärnusse ikka ja jälle tagasi tullakse.
Naudi seda kõike nüüd oma uuest kodust!
Sinu uus kodu on särav täht Pärnu kinnisvararannas.

Kivi ridaelamu asub soodsaimas asukohas Pärnu kesklinnas, mis on  keskrannast napi 700 m kaugusel, aadressil Kivi 18. Lähedal on keskrand, tervisekeskus Estonia, SPA-d, veekeskused ja kesklinna pargid – ühesõnaga parim paik nii puhkuseks kui pereeluks.

Lähiümbuses on paljude roheliste aedadega eramud ja väiksemad korterelamud ehk tõeliselt idülliline aedlinn. Samas pääseb tänu heale liikluslahendusele ka kiiresti kesklinna.

3-korterilise ridaelamu projekteerimisel on silmas peetud energiatõhusust ja valgusküllaseid lahendusi. pikaajaline kulusäästlikkus tagatakse energiatagastusega ventilatsioonisüsteemi ja ökonoomse õhk-vesi küttelahendusega põrandakütte baasil. Igal korteril on oma individuaalne kütteseade ja tehnoruum, mis tagab täieliku autonoomsuse sinu kodule.

Maja on ehitatud TermoPlokk Silver 420 ehitusplokkidest, mis on mõeldud spetsiaalselt eriti madala soojusjuhtivusega väikeelamute ehitamiseks. TermoPlokk Silveri 420 valmistamiseks kasutatakse toorainet Neopor, milles sisalduv grafiit vähendab oluliselt soojusülekannet, tänu millele on see parim materjal energiasäästlikele majadele esitatavate nõuete täitmiseks.

Kõigil korteritel on oma päikesepoolne terrass ja saun.  Igal korteril on oma panipaik ja oma parkimiskoht suletud hoovis.

Ainulaadne kesklinna ridaelamu valmib 2018. aastal.

KORTERI HINNA SEES on siseviimistlus, sanitaartehnika, saun, panipaik ja parkimiskoht.

Tule oma uut kodu vaatama!

Kodutunne aastast 1992