MÜÜA KORTER, 3 tuba - Jõe 6, Tartu linn, Tartu, Tartumaa

155 232 €
Avarate terrassidega korterid!
Tube:3
Üldpind:67.2m2
Korrus/korruseid:2/3
Ehitusaasta:2020
Küttesüsteem:Keskküte
Seisukord:Uus
Materjal:Paneel

Lisainformatsioon

www.aleksandrimajad.ee

Koostöös projekteerijatega Lunge & KO ja Kuubik Projekt OÜ valmib kinnistule kolm omanäolist kortermaja. Äsja on valminud sisehoovis paiknev Jõe 6 elamu.

Hoone fassaadimaterjalina on kasutatud põhimahus vertikaallaudist ning osaliselt kivi, seetõttu sulandub ta suurepäraselt väljakujunenud keskkonda. Avaratel betoon terrassidel ja rõdudel saab nautida vaadet õhtupäikese ja eramajade poole.

Jõe 6 esimene korrus on ehitatud raudbetoonpaneelidest, teine ja kolmas korrus täisbetoneeritud õõnesplokkidest, mis tagavad vajaliku helipidavuse. Soojustatud lamekatus on kaetud SBS-kattega. Ehitamisel on rõhku pandud nii kvaliteetsetele materjalidele kui ka praktilistele arhitektuursetele lahendustele.

Uus korterelamu asub Kesklinna linnaosa piiril, kus südalinna jõudmiseks kulub vaid mõni minut ning samas on ka vaid Karlova linnaosale omane miljöö.

Krundil on lahendatud parkimine (9500.- eur) hoonete soklikorrusel, samas on igale korterile ette nähtud ka panipaik (2900.- eur).

Korterelamus on kokku 8 korterit. Teisele korrusele on planeeritud 3-toalised korterid – vahemikus 64,4 m² ja 68 m². Kolmandal korrusel on 2 kahetoalist (54,2 m²) ja 2 kolmetoalist (68,0 m²) korterit. Esimesel ehk soklikorrusel on parkimisala ja panipaigad.

Kesklinna lähinaabruses asuv elamu tagab kogu eluks vajaliku kättesaadavuse.
Mõne sammu kaugusel on lasteaed, kool, kaubanduskeskus, bussipeatused.
Olulisteks märksõnadeks on palju rohelust, turvaline mänguväljakuga õueala,
avarad terrassid, läbimõeldud lahendused ning kvaliteetsed materjalid.

Vaata lähemalt: www.aleksandrimajad.ee

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

Tel: 7344888
GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992

sitelogo