MÜÜA MAJA, 4 tuba - Väike-Sepa tn 1, Pärnu, Pärnumaa

85 000 €
KOGU ELAMU II k, ERALDI SISSEPÄÄS, JÕEST 200m
Tube:4
Magamistube:3
Üldpind:79.9m2
Krundi pind:559.0m2
Katastritunnus:62511:134:0771
Korrus/korruseid:2/2
Parkimine:tasuta
Küttesüsteem:Ahjuküte
Seisukord:Keskmine
Materjal:Palkmaja
Omandivorm:Korteriomand

Lisainformatsioon

OSTA KODU VÕI SUVITUSKORTER PÄRNU KESKLINNA!

ASUKOHT: vaikne ja õdus kesklinna kvartal. Eemal tänavamürast ja närvilisest sagimisest.
Samas kõik vajalik ja meeldiv lühikese jalutuskäigu kaugusel. Lapsed saavad muretult hoovis toimetada ning vanemateta turvaliselt kooli tõtata. Kui tekib äkkvajadus poodi minna, tahad teatrit või kino külastada, sportida terviserajal või meelel puhata lasta jõehorisonti vaadates, siis ei vaja sa ühistransporti või pikki vahemaid läbima – kõik on siinsamas.
Sütevaka Humanitaargümnaasium, Vanalinna ja Kuninga Tänava Põhipool, lasteaed – ca 900 m
Kino, teater, kaubanduskeskused Port Artur ja Pärnu Keskus – 800...1000 m
Pärnu jõgi ja Jaansoni terviserada – ca 200 m
Bussipeatused – 250 m
KINNISTU: avarate võimalustega – kasutavad ainult 3 korterit. Siin saad lastel hullata lasta, suveõhtutel grillida ning jääb ruumi ka autode parkimiseks. Siin asub ka kuuriboks asjade või küttepuude hoidmiseks.
ELAMU: ehe 1930-ndate aastate Pärnu puitarhitektuuri esindaja. Tugevad palkseinad, kaasaegsed soojapidavad aknad, uued välisuksed. Kauakestev eterniitkatus, uus torustik, elektrijuhtmestik. Puitvooder vajaks turgutamist, kui mitte midagi üle mõistuse Tublid peremehed saavad sellega kindlasti hakkama.
KORTERI PLANEERING: See on midagi erilist. KORTER ON ELAMU TERVE II KORRUS. Privaatne eraldi sissepääs. Korteri kohal olev pööningu saab vajadusel lisaeluruumideks välja ehitada.
Korteri 79,9 m2 suurusel pinnal on 4 tuba, köök, WC-duširuum, abiruumid. Katusealusesse võib arvestada ca 30 m2 lisapinda. Seega on soovi tekkides alati võimalik korterit laiendada. Teostatud on torustiku valmidus pööninguruumidesse ühendamiseks.
SISEVIIMISTLUS: kõikide ruumide pindade siseviimistlus on kaasajastatud ja heas seisus. Võib kohe elama ja kasutama asuda. Uued vaheuksed, sanitaartehnika, köögimööbel. Põrandatel laminaatparkett ja keraamiline plaat. Seintel tapeedid, värv ja seinapaneelid. Lagedel värv ja laepaneelid. Korterisse jääb kokkuleppeline sisustus.
TEHNOVÕRGUD: uus torustik ja elektrijuhtmestik. Tsentraalne vesi ja kanalisatsioon, loomulik ventilatsioon, ahjuküte. Kõik töötab ja on heas korras.
ÜLALPIDAMISKULUD: minimaalsed. Maksma peab tarbitud elektri ning vee ja kanalisatsiooni eest.
Küttepuude kulu sõltub igaühe nõudmistest kuid praegune 4 liikmelisel perel on see olnud ca 2-4 rm aastas.

Helista julgesti ja läheme vaatama!

Küsi lisainfot!

Tõnisson Kinnisvara

Tel: +3724475555
GSM: +3725022467
info@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992

sitelogo