MÜÜA MAJA, 6 tuba - Oti, Majala, Elva, Tartumaa

114 000 €
Tube:6
Magamistube:5
Üldpind:243.0m2
Krundi pind:20000.0m2
Katastritunnus:33101:004:0610
Ehitusaasta:1989
Küttesüsteem:Keskküte, Elektriküte
Seisukord:Keskmine
Materjal:Kivi
Omandivorm:Kinnistu

Lisainformatsioon

Müüa Elva vallas Majala külas ruumikas maja koos kõrvalhoonetega. Kinnistu suurusega 2 hektarit on privaatne ja kaetud valdavalt kõrghaljastusega. Metsamaad on kinnistul 1,28 hektarit. Kinnistule on istutatud palju erinevat liiki ja erinevas vanuses okaspuid.
Elamu ehitusaasta on 1989. Maja on kahekorruseline ja täiskeldriga. Välisseinad on mikroplokkidest ja silikaattellistest. Soojustatud penoplastplaadiga ja kaetud laudisega. Keldrilagi paneelist, teise korruse vahelagi puidust. Eterniitkatus. Esimese korruse kõrgusel umber maja terrassid, teisel korrusel maja külgedel rõdud.
Põhikorrusel paiknevad elutuba, söögituba, avar köök, kaks garderoobi, tualettruum ja saunakompleks. Teisel korrusel neli magamistuba, kabinet ja tualettruum. Elutoas kamin. Pääs teisele korrusele ja keldrisse on lahendatud maja keskel paikneva puittrepi kaudu.
Siseviimistluses on kasutatud looduslike materjale. Lagede viimistlus on valminud õuna- ja kirsipuust. Laudpõrandad. Köögis elektripliit koos ventilatsiooniseadmega, köögimööbel, nõudepesumasin.
Maja köetakse keldrikorrusel asuva Viadrus keskküttekatla abil puiduga. Võimalik kütta kogu maja ka elektriga. Kütteruumis paikneb elektriboiler mille abil valmistatakse kogu vajaminev soe vesi. Salvkaev , keldris hüdrofoor. Võrguühenduse läbilaskevõime 20A, 3 faasi. Sauna pesu- ja osaliselt lavaruumis põrandaküte, elektrikeris. Kanalisatsoon on lahendatud imbkaevuga..Avar väljaehitamisvõimalusega pööning.
Eraldi hoonetena on olemas garaaz ja puukuur- loomakasvatushoone. Müügiga antakse kaasa elamiseks vajaminevat tehnikat- traktor, trimmer, puudelõhkumismasin ja väiksemaid käsitööriistu. Maja kõrval on katusega istumiskoht ja tiik. Hooldatud aiamaa, kasvuhoone, palju marjapõõsaid ja viljapuid.
Läheduses Kavilda ürgorg. Elvasse ca. 5km, Tartusse 30. Kongutal lasteaed-algkool, Elvas gümnaasium. Lähim bussipeatus 300m. kaugusel.

Küsi lisainfot!

Ilona Marken-Laisk

Tel: 7344888
GSM: 5295618
ilona.laisk@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992

sitelogo