MÜÜA KORTER, 3 tuba - Näituse 27, Tähtvere, Tartu, Tartumaa

132 825 €
Tube:3
Üldpind:63.1m2
Korrus/korruseid:2/4
Ehitusaasta:2017
Küttesüsteem:Keskküte
Seisukord:Uus
Materjal:Paneel
Omandivorm:Korteriomand

Lisainformatsioon

Tähtvere aedlinna hakati linnaarhitekt Arnold Matteuse planeeringu järgi välja ehitama 1929. aastal.
Linnaosa iseloomustab rohke kõrghaljastus, mille vahel paiknevad enamasti 2-4 korteriga elamud.

PROJEKTI KODULEHT: www.hurda34.ee

Tiheasustusega Tähtvere linnaosas on Hurda ja Näituse tänava vahele jäävale krundile ehitatud 2 korteriga paarismaja ning 2 kortermaja, ühes 10 ja teises 11 korterit. Näituse tänava äärde rajatakse 4-kordne korterelamu.

Projekteeritud ehitise arhitektuurne lahendus on funktsionaalne ja lihtne, arvestades samasse ansamblisse kuuluvate naaberhoonetega ning piirkonna iseärasustega.
Projekteeritud hoone on 4-korruseline maa-aluse parkimiskorruse, 20 korteri ja 6 äripinnaga korterelamu-ärihoone. Maa-alusel korrusel on parkla, rattaparkla ja panipaigad. Esimesele korrusele on kavandatud äripinnad.
Teisel korrusel on 10 korterit – kuus 2-toalist ja neli 3-toalist. Kolmandal korrusel on 10 korterit – kaks 2-toalist ja kaheksa 3-toalist – kõik 3-toalised korterid on projekteeritud läbi kahe korruse. Neljandal korrusel on lisaks elu- ja sanitaar ruumidele tekitatud põnev katusemaastik katuseterrassidega.
Hoone esimesel korrusel on hoonet läbiv visuaalne sissepääsu telg, mis koondab sissepääsud nii hoone eest kui tagant korteritesse ja äripindadele, samuti parklakorrusele.

Hoone tehniline kirjeldus.
Hoone kandekonstruktsioonideks on kolmekihilised monteeritavad raudbetoonseinad. Vahelaed raudbetoonist õõnespaneelidest, mille peale paigaldatakse sammumüra tõkestamiseks mineraalvillaplaat ja betoonist tasanduskiht. Puitaknad on kolmekordse klaaspaketiga, väljast hõbedased, seest valged. Katusekate rullmaterjalist . Rõdude piirded on karastatud lamineeritud klaasist.
Elamud on lülitatud AS Fortum kaugküttevõrku. Igas korteris on oma küttemõõturid ning soojusvahetiga ventilatsiooniagregaat.

Kaalutud energiaerikasutuse klass: C.

Tähtvere linnaosas asuvad Eesti Maaülikool, Tartu Laululava, Tähtvere spordipark, Emajõe plaaž, Näituste maja, tennisekeskus jne. Mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel on Toomemägi ja kesklinn, ülikooli hooned, lasteaiad, koolid, ostukeskused, tervishoiuasutused ja bussipeatused.

VÕTA ÜHENDUST JA LÄHEME TUTVUMA!

Küsi lisainfot!

Agnes Tkatšenko

Tel: 7344888
GSM: 5082396
agnes@
tonisson.ee

Asukoht kaardil

KODUTUNNE AASTAST 1992

sitelogo